Nr. | Omschrijving |
Hamerprijs |
56 | Hollandse School: figuren in interieur, sepiatekening, r.o. gesigneerd B. Martini, naar Cornelis Troost (1696-1750), 18e/19e eeuw, 24 × 21 cm | € 100-150 | Not sold |
60 | Jacobus Hermanus Redelaar (1871-1951), versierde kalender met winterlandschapje en rococo-ornamenten, aquarel op papier, r.o. gesigneerd en l.o. gedateerd feb. 1910, 38 × 27,5 cm | € 20-30 | € 30 |
63 | Marinus Johannes de Jongere (1912-1978), sleepboot 'Java' in de haven, olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 49 × 79 cm | € 700-900 | € 1000 |
64 | David Schulman (1881-1966), 'Zicht op het Singel, Amsterdam', olieverf op board, r.o. gesigneerd, herkomst: Kunsthandel M.L. de Boer, Keizersgracht, Amsterdam, 50 × 70 cm | € 500-700 | € 500 |
65 | Herman Paradies (1883-1966), gezicht op het Poortgebouw te Rotterdam gezien vanaf de Binnenhavenbrug, aquarel en gouache, r.o. gesigneerd -verbruind, volgrecht van toepassing-, 59 × 159 cm | € 1500-2000 | € 1400 |
87 | Han Snel (1925-1998), Balinese schone met lotusbloem in het haar, olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '54, 70 × 60 cm | € 1200-1600 | € 1000 |
88 | Willem Jan Pieter van der Does (1889-1966), Indonesisch straatgezicht met ossenkar, marouflé, l.o. gesigneerd -volgrecht van toepassing-, 49 × 74 cm | € 1500-2000 | € 1400 |
91 | Cornelis Willem 'Kees' Momma (1965), heuvelachtig akkerlandschap met donkere wolken en regenbogen, gouache en pen op papier, l.o. gesigneerd en gedateerd '95, 19 × 25 cm | € 200-300 | € 150 |
93 | S. Toyo (1935-2000), hanengevecht, olieverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd 1975 -beetje verfverlies langs de randen-, 82,5 × 54 cm | € 1000-1500 | Not sold |
127 | Gijsbertus Johannes van Overbeek (1882-1947), paard-en-wagen aan de kade, olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 60 × 100 cm | € 600-800 | € 500 |
192 | Suzanne Meunier (1888-1974), vrouw aan het strand, aquarel, l.o. gesigneerd, herkomst: aangekocht bij drs. J.C. van Schaik op de PAN, 28 × 22,5 cm | € 250-350 | € 200 |
217 | Aris Knikker (1887-1962), landschap met twee vissers in een bootje, olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 40,5 × 80 cm | € 250-350 | € 350 |
226 | Louis Cabié (1854-1939), Mediterraan kustgezicht, olieverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd 1921 -craquelé, restauraties, vlekken in lucht-, 33 × 46 cm | € 120-160 | € 100 |
230 | Kopie naar Tamara de Lempicka (1898-1980), Adam en Eva met wolkenkrabbers in de achtergrond, olieverf op doek, niet gesigneerd, modern, 100 × 75 cm | € 100-150 | € 140 |
232 | Jacques Doucet (1924-1994), zonder titel, gemengde techniek op papier, r.o. gesigneerd, 13,5 × 15 cm | € 400-600 | € 350 |
233 | Kopie naar Tamara de Lempicka (1898-1980), portret van Tadeusz Lempitski, olieverf op doek, niet gesigneerd, 60 × 50 cm | € 70-90 | € 95 |
234 | Christiaan 'Chris' le Roy (1884-1969), koolmeesjes op zonnebloemen, gouache op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd 1930, 39,3 × 29,5 cm | € 1000-1500 | € 1400 |
245 | Twee portretminiaturen in houten lijst, jongeman en jonge vrouw, aquarel, 19e eeuw -vlekken, lijstje vrouw met sporen van houtworm-, Ø 7,5 en 6 cm | € 70-90 | € 50 |
247 | Francesco Tozelli (1749-1822), portretminiatuur van jonge man, gouache, l.o. gesigneerd, in BWGG medaillonlijstje met verso ajourgezaagd monogram op haarwerk achtergrond, maat geheel 6,2 × 5 cm | € 300-500 | € 1200 |
248 | Portretminiatuur: oudere dame, aquarel, gemonogrammeerd LvO, gedateerd en geschilderd 1926, het zilveren medaillon bezet met pareltjes en aan achterzijde gegraveerd monogram en datering: 1846-1926, in foedraal, 9 × 9 cm | € 100-150 | € 80 |
295 | Johannes Evert Akkeringa (1861-1942), 'kinderen in de duinen', olieverf op paneel, l.o. gesigneerd -verso met papieren label: E.J. van Wisselingh & Co., Rokin, Amsterdam, No. 1905X-, H 31,5 × B 39 cm | € 4000-6000 | € 3600 |
296 | Eugène Verboeckhoven (1798-1881), rustende herder en herderin bij vee in landschap, olieverf op doek, l.o. gesigneerd met daaronder een annotatie (schilder van de figuren?) -slechte conditie-, herkomst: collectie jonkheer Six van Hillegom, 30,5 × 36,5 cm | € 500-700 | Not sold |
297 | Johan Hendrik van Mastenbroek (1875-1945), gezicht op de Leuvehaven te Rotterdam, olieverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd 1902, gedoubleerd, 51 × 71 cm -verso resten van papieren tentoonstellingslabel Milwaukee Art Society, en papieren kaartje MacConnal - Mason Art Gallery, London, inclusief kopie aankoopfactuur MacConnal - Mason, 7 mei 1998) | € 8000-12000 | € 7000 |
301 | Constant Artz (1870-1951), eendenfamilie aan de waterkant, aquarel, r.o. gesigneerd, 35,5 × 52 cm | € 500-700 | € 400 |
302 | Jacobus Pelgrom (1811-1861), ijspret met koek en zopie bij Hollands vestingstadje, olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 20 × 34 cm | € 400-600 | € 425 |
308 | Aquarel: twee koetsiers bij de bushalte, niet gesigneerd, uit lijst gehaald, achterop lijst een geschreven notitie: 'Harm Kamerlingh Onnes, gegeven? aan Truus', 17,3 × 11,4 cm | € 150-200 | € 120 |
313 | Cornelis Raaphorst (1875-1954), vier spelende kittens bij een mand van wilgentenen, olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 39 × 48 cm, herkomst: kunsthandel M. Wolff, Amsterdam | € 1500-2000 | € 1200 |
314 | Albert Jurardus Van Prooyen (1834-1898), boerenerf met figuren en pluimvee, olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 11 × 19 cm, herkomst: Christies, 20 oktober 1976, no. 299 | € 150-200 | € 325 |
315 | Omgeving Marie Henri Mackenzie (1878-1961), wachtende koetsier, olieverf op doek, r.o. restanten van een onleesbare signatuur, de lijst draagt naamplaatje G.H. Breitner, maar niet van zijn hand -gemaroufleerd-, 35 × 53 cm | € 600-800 | Not sold |
316 | Mogelijk Sebastian Wegmayr (1776-1857), bloemstilleven in glazen vaas met kever, rups, en twee vlinders, gouache op papier, op plaatje toegeschreven aan Cornelis van Spaendonck (1756-1840) -klein beetje verfverlies-, 32 × 25,5 cm | € 800-1200 | Not sold |
317 | Willem Bastiaan Tholen (1860-1931), meisje met wit overschort op bruggetje, aquarel op papier, r.o. gesigneerd, 14 × 17 cm | € 600-800 | € 1600 |
322 | Han van Meegeren (1889-1947), geit, pastelkrijt op papier, r.o. gesigneerd, 53 × 35 cm | € 200-300 | € 500 |
323 | Giuseppe Arigliano (1917-1999), kustgezicht Ligurië, Italië, olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 40,5 × 50,5 cm | € 150-200 | € 120 |
325 | Jaap ter Haar (1922-1998), 'Golfclub', gouache op board, r.o. gesigneerd -beschadigde aankoopbon bevestigd op de achterzijde-, 39 × 18,5 cm | € 500-700 | € 1100 |
326 | Jan Hendrik Verheijen (1778-1846), stadsgracht met bruggetje, huizen en figuren in bootje, aquarel, gesigneerd, 18,5 x 14 cm | € 400-600 | € 350 |
327 | Europese School: vrouw met hoed, olieverf op paneel, l.o. onduidelijk gesigneerd, 12,5 × 8 cm | € 70-90 | € 65 |
328 | Omgeving van Hoynck van Papendrecht (1858-1933), of Jacob Hendrik Geerlings (1859-1931), cavalerist op het strand, aquarel, niet gesigneerd, 13,5 × 11 cm | € 100-150 | € 450 |
330 | Paar pendantportretjes in lijst: gegoed stel, aquarel en potlood op papier, mannenportret r.o. onduidelijk gesigneerd H. [...] en gedateerd 1799, -vrouwenportret zonder glas, beide met vouwlijnen-, beide 13 × 9,8 cm zonder lijst | € 100-150 | € 130 |
341 | Miniatuurportret: vrouw in blauwe jurk, in verguld bronzen lijstje, eind 19e eeuw, r.m. gesigneerd Vernier -kleine verkleuring bovenin-, 12 × 9,5 cm | € 100-150 | € 85 |
385 | Hollandse School: tweemaster met waterschip, inkttekening, niet gesigneerd, 18e eeuw, 24,3 × 31,5 cm | € 200-300 | Not sold |
386 | Hollandse School: haringbuis bij kust, inkt op papier, niet gesigneerd, eerste helft 19e eeuw, 12 × 18 cm | € 200-300 | Not sold |
387 | Hollandse School: fregat op de Zuiderzee, inkt op papier, niet gesigneerd, circa 1800, papierformaat 19 × 25 | € 200-300 | Not sold |
439 | Kopie naar het origineel van Benjamin West: Cornelia, moeder van de Gracchi, wijst haar kinderen aan als haar juwelen, gemengde techniek op papier, r.o. gesigneerd J. Louis David, maar niet van zijn hand, circa 1800, 11 × 13 cm | € 150-200 | € 270 |
527 | Paar pendantportretten: man en vrouw, olieverf op doek -gedoubleerd-, 19e eeuw, 69 × 57,5 cm | € 800-1200 | Not sold |
534 | Adrianus Eversen (1818-1897), stadsgezicht met figuren, bedelaar en kerktoren in de achtergrond, aquarel op papier, r.o. gemonogrammeerd, 22 × 31 cm | € 500-700 | € 450 |
535 | Jacobus Perkois (1756-1804), jagers maken een praatje bij de herberg, aquarel op papier, gesigneerd op paal en gedateerd 1790, 32 × 24 cm | € 600-800 | € 550 |
539 | Vier gouaches: 17e- en 18e-eeuwse kostuums, niet gesigneerd, 20e eeuw, 27 × 17 cm | € 70-90 | € 50 |
570 | Hollandse School: kantklossende vrouw in interieur met een hondje aan haar voeten, olieverf op paneel, r.o. gesigneerd Van Mieris, maar niet van zijn hand, 17e/18e eeuw -verticale barst in paneel-, 47,5 × 41 cm | € 400-600 | Not sold |
571 | Inkttekening: echtpaar op bankje, circa 1900, 13,5 × 10 cm | € 100-150 | € 95 |
572 | Schilderij: schrijvende vrouw aan tafel met hond aan haar zijde, olieverf op doek, r.o. resten van signatuur, 19e eeuw, 34 × 27,5 cm | € 200-300 | Not sold |
573 | Hollandse School: bij de tandarts, olieverf op ijzer, niet gesigneerd, 19e eeuw, 20,5 × 17 cm | € 200-300 | € 180 |
577 | Schilderij: portret van kind in theatraal kostuum met twee honden, olieverf op doek, niet gesigneerd, Frankrijk/Italië, 17e eeuw -enkele inschilderingen-, 38 × 30,5 cm | € 700-900 | € 600 |
580 | Hollandse School: paar pendantportretten, de man en vrouw beide in zwarte kledij, hij met platte kraag en zij met molensteenkraag, beiden met rode draperie in de achtergrond, niet gesigneerd, het mannenportret gedateerd 1616, in gesneden en vergulde houten lijsten, vermoedelijk latere kopieën naar familieportretten van de familie De Ligne van Marcus Gheeraerts II (1561-1636) -beide bedoekt, witte verf transparant geworden in molensteenkraag-, 99 × 80 cm | € 3000-5000 | Not sold |
591 | Cornelis Willem 'Kees' Momma (1965), stadsgezicht met kerktoren en man met handkar, pentekening op papier, l.o. gesigneerd en gedateerd 2000, 20 × 16 cm | € 150-200 | Not sold |
1075 | Toegeschreven aan Pieter Symonsz. Potter (1597-1652), boereninterieur met vrouw, kind en hond, olieverf op paneel, niet gesigneerd -geparketteerd, enkele inschilderingen-, 41 × 53 cm | € 600-800 | € 1000 |
1158 | Martinus Schouman (1770-1848), schepen op ruwe zee, aquarel, l.o. gesigneerd -roestvlekjes-, 16,5 × 23,5 cm | € 400-600 | Not sold |
1174 | Jan Sierhuis (1928-2023), 'Picknick', olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '94, 100 × 90 cm | € 700-900 | Not sold |
1176 | Jan Gilling (1930), 'Batakhuizen op Samosir', olieverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd '95, 45 × 55 cm | € 200-300 | Not sold |
1177 | Kees Andrea (1941-2006), verklede stier met toreador, olieverf op board, r.b. gesigneerd, aangeschaft tijdens de overzichtstentoonstelling in Pulchri Studio Den Haag 1990, verso met pamflet, 49 × 39 cm | € 500-700 | € 300 |
1178 | Eugène Brands (1913-2002), 'Dorp bij avond', gouache op papier, l.o. gesigneerd en gedateerd '67, tevens verso gesigneerd -punaisegaatjes, met plakband in passe-partout geplakt-, 26 × 36 cm | € 600-800 | € 550 |
1179 | Chris ten Bruggen Kate (1920-2003), 'Noord-Frans landschap', olieverf op doek, r.o. gesigneerd, verso gedateerd 1979 -volgrecht van toepassing-, 60 × 80 cm | € 1500-2000 | € 2200 |
1180 | Lucebert (1924-1994), compositie met gezicht en ezel, gemengde techniek op papier, r.o. gesigneerd en gedateerd '84, 40 × 57 cm | € 700-900 | Not sold |
1181 | Wim Izaks (1950-1989), compositie met figuren en gezicht, aquarel op papier, niet gesigneerd, 29 × 39 cm | € 200-300 | € 150 |
1183 | Johannes Franciscus van der Vlis (1838-1906), figuren bij hooistapel aan het water, olieverf op doek, r.o. gesigneerd -oppervlaktevuil, doek niet op spanning-, 43,5 × 58 cm | € 100-150 | Not sold |
1187 | Theo Mackaay (1950), twee vrouwen in landschap, olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd 1999, 101 × 101 cm | € 400-600 | € 1100 |
1194 | Frans Ruwel (1912-1987), mediterraan havengezicht, olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 45 × 55 cm | € 100-150 | € 150 |
1195 | Lucebert (1924-1994), compositie met vormen en ogen, gemengde techniek op papier, m.o. gesigneerd en r.o. gedateerd '84, 38 × 28 cm | € 700-900 | Not sold |
1197 | Fred Pollack (1943), zonder titel, olieverf op mdf, verso gesigneerd en gedateerd 2005, 40 × 36 cm | € 400-600 | € 350 |
1198 | Lucebert (1924-1994), drie figuren, gemengde techniek op papier, l.o. gesigneerd en gedateerd '81, 21 × 26 cm | € 1000-1500 | Not sold |
1199 | Lucebert (1924-1994), figuur, gemengde techniek op papier, l.b. gesigneerd en r.b. gedateerd '81, 20 × 18 cm | € 400-600 | Not sold |
1202 | Dick van Luijn (1896-1981), bloemstilleven, olieverf op board, r.o. gesigneerd, 33 × 43 cm | € 20-30 | € 25 |
1203 | Kurt Hinrichsen (1901-1963), gezicht op een boomgaard met wijnranken en kerktoren in het verschiet, marouflé, r.o. gesigneerd, 48 × 31 cm | € 300-500 | Not sold |
1207 | Jan Sierhuis (1928-2023), 'Het Gesprek', acrylverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '95, 45 × 55 cm | € 400-600 | Not sold |
1217 | Louis Stutterheim (1873-1943), 'Boerderijen aan de Eem', olieverf op doek, l.o. gesigneerd, verso getiteld, 40,5 × 60,5 cm | € 200-300 | € 180 |
1218 | Belgische School: koeien in heuvellandschap, olieverf op doek, r.o. gesigneerd -kleine gaatjes en stukjes verfverlies-, 25,5 × 41 cm | € 200-300 | € 150 |
1221 | Schilderij: bloem- en fruitstilleven, olieverf op doek, niet gesigneerd, 19e/20e eeuw, 90 × 70 cm | € 200-300 | Not sold |
1224 | Gerard Altmann (1877-1940), koeien in weiland bij boom, olieverf op doek, l.o. gesigneerd -gelige aanslag-, herkomst: collectie jonkheer Six van Hillegom, 33 × 47 cm | € 120-160 | € 170 |
1227 | Pieter Adrianus Bouter (1887-1968), schapen en herderin op de heide, olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 40 × 60 cm | € 100-150 | € 160 |
1230 | Jan Simon Knikker sr. (1889-1957), boer met koeien in de polder, olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 30 × 40 cm | € 150-200 | € 160 |
1233 | Paulin-André Bertrand (1852-1940), Frans dorpsgezicht met schaapskudde, olieverf op doek, l.o. gesigneerd, herkomst: aangekocht bij drs. J.C. van Schaik op de PAN, 55 × 73 cm | € 1500-2000 | € 1000 |
1234 | Evert Pieters (1856-1932), vee op straat in een landelijk dorpje, olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 50 × 60 cm | € 400-600 | € 425 |
1244 | Schilderij: fruitstilleven, olieverf op doek, niet gesigneerd, 18e/19e eeuw -gedoubleerd, inschilderingen-, 70 × 90 cm | € 400-600 | Not sold |
1245 | Paul Arntzenius (1883-1965), stilleven met fles, kruik en kalebassen, olieverf op doek, l.o. gesigneerd, -enkele lichte schades-, 70 × 90 cm | € 400-600 | € 350 |
1249 | Europese School: de engel en Tobias met de vis, olieverf op paneel, niet gesigneerd, 17e eeuw, 48 × 24 cm | € 400-600 | € 300 |
1251 | Cornelis Bernudes Buys (1808-1872), stilleven met fruit en porselein, olieverf op paneel, r.b. gesigneerd en gedateerd 1856, 26,3 × 34,4 cm | € 300-500 | Not sold |
1252 | Toegeschreven aan Geo Poggenbeek (1853-1903), boom, olieverf op karton, niet gesigneerd, verso met latere annotatie met de kunstenaarsnaam, 23,5 × 14 cm | € 70-90 | € 200 |
1253 | Hollandse School: Dordrecht bij nacht, olieverf op doek, niet gesigneerd -craquelé-, 25 × 33 cm | € 100-150 | Not sold |
1254 | Johannes Bosboom (1817-1891), kerkinterieur, sepia, r.o. gesigneerd, 11,5 × 19 cm | € 700-900 | Not sold |
1256 | Hollandse School: stilleven met fruit en berkenmeier, olieverf op doek, niet gesigneerd, 18e19e eeuw -gedoubleerd-, herkomst: collectie jonkheer Six van Hillegom, 63 × 50 cm | € 300-500 | € 1100 |
1257 | Fortunato Anjos (1908-2000), vrouw met kandelaar, marouflé, r.o. gesigneerd, 55 × 45 cm | € 200-300 | Not sold |
1258 | Toegeschreven aan Willem Jacob Herreyns (1743-1827), Christus aan het kruis, olieverf op doek, niet gesigneerd, 18e eeuw, verso opschrift: 'G. Herreyns pinxit Piet-Règ-Suecice Anno 1787', refererend aan zijn aanstelling als hofschilder van de Zweedse koning Gustav III -gedoubleerd, enkele kleine beschadigingen-, 208 × 90 cm | € 2000-3000 | Not sold |
1259 | Aris Knikker (1887-1962), doorkijkje met eenden, olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 39 × 26,5 | € 150-200 | € 120 |
1260 | Hollandse School: biddende heremiet contempleert het offer van Christus, naar Jan Adriaensz. van Staveren (1614-1669), olieverf op paneel, 19e eeuw, 46 × 35 cm | € 200-300 | € 180 |
1269 | Karel Baerwaldt (1862-1922), stilleven met druiven en tinnen kan, olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 40 × 50 cm | € 80-100 | € 80 |
1270 | Hollandse School: landschap met figuren en kerk, aquarel op papier, l.o. gesigneerd W. Uppink, maar vermoedelijk niet van zijn hand -licht verkleurd-, 34,5 × 25 cm | € 100-150 | Not sold |
1271 | Aris Knikker (1887-1962), boerderij aan de waterkant, olieverf op doek, r.o. gesigneerd -meerdere restauraties in de lucht-, 29 × 39 cm | € 150-200 | € 120 |
1276 | Schilderij: Italianiserend landschap met figuren bij ruïnes, olieverf op doek, l.o. gemonogrammeerd FN en gedateerd 1840, de lijst met verso label van de firma D. Sala & Zoonen, Leiden, 49,5 × 67 cm | € 300-500 | € 250 |
1277 | Schilderij: stilleven met fruit en landschap in de achtergrond, olieverf op doek, niet gesigneerd, 18e/19e eeuw -bedoekt-, 50 × 76 cm | € 200-300 | € 180 |
1286 | Omgeving B.C. Koekkoek (1803-1862), boslandschap met figuren op zandweg, olieverf op doek, l/m.o. gesigneerd Koekkoek -gedoubleerd, inschilderingen-, 68 × 90 cm | € 800-1200 | € 2400 |
1290 | Hollandse School: portret van Catharina Constantia Wilhelmina van Hangest barones d'Yvoy, née gravin van Limburg Stirum (1834-1871), aquarel op papier met wit opgehoogd, l.o. onduidelijk gesigneerd -gebruind, foxing-, 25 × 18 cm | € 100-150 | € 80 |
1293 | Grisaille: vrouw en putti bij urn, olieverf op doek, niet gesigneerd, vroeg 19e eeuw -gedoubleerd-, 43 × 117,5 cm | € 300-500 | € 650 |
1294 | Johannes Hilverdink (1813-1902), schepen in een haven aan een duinachtige kust, olieverf op doek, r.o. gesigneerd -klein krasje op doek, miniem verfverlies op voorgrond-, 80 × 127 cm | € 2000-3000 | € 1800 |
1298 | Europese School: Penelope werkt aan haar kleed, in afwachting van de terugkeer van Odysseus, olieverf op doek, niet gesigneerd, 19e eeuw -gedoubleerd-, 65 × 54 cm | € 600-800 | Not sold |
1299 | Hermann Kern (1838-1912), groenteboer, olieverf op paneel, l.o. gesigneerd -krassen-, 47 × 31,5 cm | € 1000-1500 | Not sold |
1301 | Hollandse School: ruiter in landschap met molen bij maanlicht, olieverf op doek, niet gesigneerd, circa 1900 -verfverlies-, 45 × 35 cm | € 100-150 | € 85 |
1302 | Johan Heinrich Neuman (1819-1898), portret van Maria Emalia Bosch (1843-1863), olieverf op doek, r.b. gesigneerd en gedateerd f.1863 -gedoubleerd-, 89 × 70 cm | € 300-500 | € 2300 |
1308 | Hollandse School: 'Vigilante', trompe l'oeil met brieven, inkt op papier, aan onderzijde gesigneerd Hendrik Kremer scripat 1782 (7D-5M) -defect aan rechterzijde-, herkomst: collectie jonkheer Six van Hillegom, 32,5 × 40,5 cm | € 150-200 | € 200 |
1315 | Paar pendant portretten van een man en een vrouw, olieverf op doek, niet gesigneerd, Engeland, circa 1870 -portret van de man kleine barstjes in de verf, beide met een beetje craquelé-, 30,5 × 25,5 cm | € 300-500 | € 375 |
1320 | Hendrikus Elias Roodenburg (1895-1987), zicht op Rheden, olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 61 × 91 cm | € 400-600 | € 375 |
1322 | Antonius Bernardus Dirckx (1878-1927), twee schilderijen: bloementuinen, olieverf op paneel, l.o. en r.o. gesigneerd -craquelé-, 20 × 30 cm | € 200-300 | € 375 |
1323 | Vermoedelijk Wilhelmus Lammers (1857-1913), kippen op boerenerf, olieverf op paneel, l.o. gemonogrammeerd, 15 × 18 cm | € 60-80 | € 200 |
1327 | Gerard Voorduin (1830-1910), 'Het fregat 'Adolf' met stoomvermogen neemt bij Dungeness de loods over', olieverf op doek, r.o. gesigneerd, verso met notitie en gedateerd 1867 -restauraties, gedoubleerd-, het schilderij wordt genoemd in de Pieter Scheen, 49,5 × 69,5 cm | € 600-800 | Not sold |
1335 | Peter J. Sterkenburg (1955-2000), zeilbootjes bij een havenhoofd, olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 28,5 × 38,5 cm | € 400-600 | € 850 |
1336 | Hollandse School: botters op ruwe zee bij molen, olieverf op paneel, r.o. onduidelijk gesigneerd, 17,8 × 24 cm | € 100-150 | € 110 |
1337 | Everhardus Koster (1817-1892), landschap met Hollandse lucht, inkt en potloodtekening, r.o. gesigneerd, 10 × 17,5 cm | € 150-200 | € 150 |
1341 | Gerardus Dominicus Hoogendoorn (1892-1948), portret van Henriëtte Constance Momma (1885-1960), olieverf op doek, l.o. gesigneerd, verso getiteld, 62,5 × 47 cm | € 150-200 | € 120 |
1342 | Herman Jacob Slothouwer (1809-1885), portret van Debora Johanna Wagner-de Bruijn, pastel op papier, l.o. gemonogrammeerd, tweede kwart 19e eeuw, 49 × 37 cm | € 200-300 | € 180 |
1346 | Hollandse School, paar ovale pendantportretten: Angela Alexandra van der Niepoort (1774-1814), en haar eerste man David Joan van den Burgh (1769-1800), beide olieverf op doek, beide niet gesigneerd, met verso annotaties -gedoubleerd, enkele inschilderingen, vernis verkleurd- 36 × 29 cm | € 500-700 | € 1300 |
1360 | Kopie naar Gerard van Nijmegen (1735-1808), zelfportret bij leeg canvas, olieverf op doek, niet gesigneerd, verso opschrift: 'Gerard van Nijmegen 32 jaren 1769' -hoofd ingeschilderd, gedoubleerd-, 83 × 68 cm | € 500-700 | Not sold |
1373 | Hollandse School: reizigers in een Italianiserend landschap met klooster, olieverf op paneel, 19e eeuw -vermaakt geweest tot schilderijklok, scheurtje tussen panelen, kras, enkele inschilderingen-, 75 × 59 cm | € 200-300 | € 260 |
1374 | Hollandse School: figuren bij watermolen, olieverf op doek, niet gesigneerd, 18e/19e eeuw -gedoubleerd, inschilderingen-, 54,4 × 44,3 cm | € 500-700 | Not sold |
1394 | Marinus Johannes de Jongere (1912-1978), havengezicht, aquarel, r.o. gesigneerd, 22 × 63 cm | € 500-700 | Not sold |
1395 | Marinus Johannes de Jongere (1912-1978), havengezicht, aquarel op papier, r.o. gesigneerd, 15 × 40 cm | € 150-200 | € 140 |
1397 | Antoine Calbet (1860-1942), 'Deux amies', gemengde techniek op papier, l.o. gesigneerd, 31 × 24 cm | € 250-350 | € 280 |
1399 | Mogelijk Petrus van der Velden (1837-1913), de wol opdraaien, inkttekening, l.o. gesigneerd, 35 × 28 cm | € 100-150 | € 80 |
1402 | Maarten 't Hart (1950), 'Interieur N.H.-kerk te IJhorst', olieverf op paneel, r.o. gesigneerd en gedateerd 1976, 23 × 29 cm | € 200-300 | € 650 |
1403 | Hollandse School: portret van Daniel Maximiliaan Marie van Hangest baron d'Yvoy van Mijdrecht (1827-1892), potloodtekening, niet gesigneerd, 19e eeuw -beetje foxing-, 37 × 23,5 cm | € 70-90 | € 65 |
1404 | Twee aquarellen: landschappen met figuren, aquarel, beide l.o. gemonogrammeerd R.L., één verso met annotatie 'R. Laurier', beide 13 × 20 cm | € 70-90 | € 55 |
1405 | Ernest Marie Pernelle (1861-1950), 'Hameau près Saint Bernard du Sault, Indre', olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, verso getiteld, 23 × 33 cm | € 500-700 | Not sold |
1406 | Jacques Zon (1872-1932), werkende vrouw in bloementuin, olieverf op board, l.o. gesigneerd, 20 × 30 cm | € 300-500 | Not sold |
1408 | Arnold Wittkamp (1827-1900), gezicht op Delft bij maanlicht, olieverf op doek, r.o. gesigneerd, circa 1860-1880 -gedoubleerd-, 50 × 75 cm | € 400-600 | € 425 |
1411 | Dorus Arts (1901-1961), boerenerf met kippen, olieverf op board, r.o. gemonogrammeerd, 21 × 29 cm, daarbij: folder over de kunstenaar | € 150-200 | Not sold |
1412 | Jacques Zon (1872-1932), man met kruiwagen, olieverf op board, l.o. gesigneerd, 20 × 30 cm | € 120-160 | € 140 |
1413 | Hollandse School: stilleven met appels, olieverf op doek, l.o. onduidelijk gesigneerd, begin 20e eeuw, mogelijk Hein Kever | € 80-100 | € 65 |
1414 | Wijnand Bastiaan van Horssen (1863-1931), kinderen op het ijs, olieverf op paneel, niet gesigneerd, verso met stempel en genummerd label welke correspondeert met een bijgeleverde tentoonstellingscatalogus van Museum Rijswijk in 1985, 23,3 × 34 cm | € 150-200 | € 425 |
1427 | Kees Roovers (1890-1978), portret van een vrouw met fruitschaal in haar handen, olieverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd '21, 66 × 56 cm | € 300-500 | Not sold |
1437 | Johan Hendrik Pootjes (1882-1944), stilleven met pop en borrelglaasje, marouflé, r.o. gesigneerd en Batavia, 25 × 31 cm | € 80-100 | € 60 |
1438 | Lucia Wittig-Keijser (1875-1958), 'Hollandsche vruchten', olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 40 × 50 cm | € 200-300 | € 240 |
1439 | Jan Rijlaarsdam (1911-2007), marktgezicht met figuren, olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 40 × 50 cm | € 150-200 | € 750 |
1446 | Anneke Boot (1945), populieren, gouache op papier, l.o. gesigneerd, 19 × 28 cm | € 80-100 | € 60 |
1448 | Jan Roëde (1914-2007), zonder titel, gemengde techniek op papier, r.o. gesigneerd en gedateerd '46, 25 × 20 cm | € 500-700 | Not sold |
1449 | Jaap Nanninga (1904-1962), compositie met vormen, houtskool op papier, r.o. gesigneerd, jaren '50 -enkele roestvlekjes-, 26 × 22 cm | € 300-500 | € 250 |
1450 | Jaap Nanninga (1904-1962), abstracte compositie, houtskool op papier, r.o. gesigneerd en gedateerd '57 -roestvlekjes-, 22 × 25,5 cm | € 300-500 | € 230 |
1451 | Arie Leeflang (1906-1956), portret van Henriëtte Muntz, olieverf op doek, r.o. gesigneerd, l.b. getiteld en gedateerd '42, 35 × 32,5 cm | € 200-300 | € 270 |
1452 | David Schulman (1881-1966), gezicht op de Merwede bij Gorinchem, olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '56, H 84 × B 118 cm | € 500-700 | € 500 |
1466 | Elies Auer (1952), 'Barricade', acrylverf op doek, l.o. gesigneerd, op spieraam nogmaals gesigneerd en op label gedateerd 2009, 80 × 100 cm | € 200-300 | € 150 |
1467 | Birgit Sauer (1972), 'Ergon 31', olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '95, herkomst: Galerie Bastiaans, Boxmeer, 100 × 100 cm | € 500-700 | Not sold |
1468 | Dora Tuynman (1926-1979), compositie in zwart en wit, inkt op papier, r.o. gesigneerd en gedateerd '61, 64 × 49 cm | € 200-300 | € 1200 |
1469 | Gerard Verdijk (1934-2005), 'Two spots determing space XXI', acrylverf op doek, niet gesigneerd, herkomst: Galerie Bastiaans, Boxmeer, daarbij: zes diverse boekwerken over de kunstenaar, 80 × 70 cm | € 500-700 | Not sold |
1483 | Stratos Fountoulis (1954), abstracte compositie, gemengde techniek, r.o. gesigneerd en gedateerd '93, 60,5 × 61 cm inclusief lijst | € 180-220 | Not sold |
3001 | Adèle Marie Breteler-Unger (1929), 'Le bleu garçon', olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '86, 100 × 90 cm | € 200-300 | Not sold |
3027 | Fons van Laar (1959), 'Het waslijntje', pasteuze olieverf op doek, verso gesigneerd en gedateerd 2004, 35 × 80 cm | € 200-300 | € 100 |
3029 | Mieke Tromp (1935), vier vrouwen in klederdracht, olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '64, 25 × 60 cm | € 80-100 | € 60 |
3033 | Robert Terwindt (1940-2019), 'Poppenkast', gouache, r.o. gesigneerd, daarbij: catalogus met werken van de kunstenaar, 69 × 48 cm | € 150-200 | € 120 |
3044 | Jan Makkes (1935-1999), bloemstilleven, olieverf op doek, r.o. gesigneerd, jaren '80, 80 × 60 cm, daarbij: een monografie van Jan Makkes | € 100-150 | € 280 |
3059 | Ad Snijders (1929-2010), 'Danae II', olieverf op doek, r.b. gesigneerd en gedateerd '98 -gat in doek midden boven-, 50 × 40 cm | € 100-150 | Not sold |
3060 | Charles Stegeman (1924-2013), boom, kleurpotlood en aquarel op papier, r.o. gesigneerd en gedateerd '81, 27 × 18 cm | € 30-50 | Not sold |
3061 | Co Westerik (1924-2018), 'Plantsoen', pen en aquarel op papier, m.o. gesigneerd en gedateerd 1991, 12 × 20 cm | € 200-300 | € 400 |
3062 | Hollandse School: bedrijvigheid in de haven met in het verschiet een schip, olieverf op doek, niet gesigneerd, tweede helft 20e eeuw -herstelde winkelhaak-, 48 × 70 cm | € 60-80 | € 60 |
3070 | Machiel Hopman (1928-2001), abstracte compositie, acrylverf op doek, r.o. gesigneerd -stukje verfverlies linksonder-, 80 × 79,5 cm | € 200-300 | € 250 |
3073 | Kees Manders (1913-1979), bouwplaats, aquarel en gouache, l.o. gesigneerd en gedateerd 1968, 30,5 × 41 cm | € 40-60 | Not sold |
3074 | David Hutter (1935-1990), mannelijk naakt vanaf de rug gezien, roodkrijttekening, r.o. gesigneerd, 32 × 23 cm, daarbij: boekwerkje betreffende de kunstenaar | € 100-150 | € 160 |
3075 | Fred Pollack (1943), 'No. 55', gemengde techniek op papier, verso op lijst gesigneerd en gedateerd 2008, 11,5 × 14,5 cm | € 150-200 | Not sold |
3081 | Ad Snijders (1929-2010), abstracte kleurencompositie, aquarel en gouache op papier, l.o. gesigneerd en gedateerd '91, 30 × 21,5 cm | € 100-150 | Not sold |
3106 | Gérard Grassère (1915-1993), 'Geluidstransformatie', acrylverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd '79, verso getiteld, 60 × 50 cm | € 200-300 | Not sold |
3112 | Paul Johan du Toit (1965-2014), 'Moving Point', acrylverf op doek, l.o. gesigneerd en r.o. gedateerd 2000, 61 × 50 cm, inclusief twee publicaties over de kunstenaar, waarvan één gesigneerd, en kopie aankoopbewijs, herkomst: Galerie Plett, Huis ter Heide | € 150-200 | € 210 |
3126 | Theo Michels (1908-1981), rivierlandschap met huizen en brug, gemengde techniek, r.o. gesigneerd 48,5 × 63 cm | € 60-80 | € 40 |
3127 | Dirk Breed (1920-2004), brug in Noord-Hollands landschap, olieverf op doek, r.o. gesigneerd -volgrecht van toepassing-, 57,5 × 98 cm | € 800-1200 | € 650 |
3129 | Richard Karel Peskovski (1907), 'Aan mijn biechtvader in aandenken', aquarel en krijt op papier, r.o. gesigneerd en gedateerd '37, 49,5 × 63,5 cm | € 30-50 | € 25 |
3145 | Toegeschreven aan Harm Kamerlingh Onnes (1893-1985), kinderen in de regen, potlood en aquarel op papier, niet gesigneerd, 10 × 11,5 cm | € 150-200 | € 180 |
3151 | Konstantin Ivanovich Rudakov (1891-1949), staande vrouw, gemengde techniek op papier, r.o. gesigneerd in potlood, 32 × 18,5 cm | € 150-200 | € 120 |
3152 | Konstantin Ivanovich Rudakov (1891-1949), staande vrouw met sigaret, gemengde techniek op papier, r.o. gesigneerd in potlood, 28,5 18,5 cm | € 150-200 | € 120 |
3153 | Konstantin Ivanovich Rudakov (1891-1949), staande vrouw kijkend naar rechts, gemengde techniek op papier, r.o. gesigneerd in potlood, 29 × 18,5 cm | € 150-200 | € 120 |
3158 | Dora Tuynman (1926-1979), abstracte compositie, olieverf op board, gesigneerd en gedateerd '57, 75 × 16,5 cm | € 300-500 | € 1900 |
3167 | Hollandse School: orthodoxe kerk, gemengde techniek, niet gesigneerd, verso toegeschreven aan R.J.C. de Jonge | € 40-60 | Not sold |
3168 | Alexander Hajé (1956), 'Monda Bilor', acrylverf op papier, gedateerd 1989, verso op de lijst gesigneerd en met persoonlijke notitie, 29 × 36 cm | € 80-100 | Not sold |
3169 | Paulus Verwey (1951), ontmoeting tussen twee mensen met op de achtergrond De Lange Jan en Villa Härtel in Amersfoort, olieverf op board, l.o. gemonogrammeerd en gedateerd '87, verso gesigneerd en gedateerd, 65 × 50 cm | € 100-150 | € 100 |
3179 | Hollandse School: vijf tekeningen, potlood en aquarel, alle tweede kwart 20e eeuw, grootste 22,8 × 18 cm | € 80-100 | Not sold |
3180 | Helen Nieuwendijk (1946), kleurrijke compositie met figuren, acrylverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '96, 100 × 120 cm | € 200-300 | Not sold |
3183 | Vijf schilderijen: Peter Meijer (1953), kleurrijke composities, acrylverf op doek, r.o. gesigneerd, 20 × 20 cm | € 200-300 | € 150 |
3189 | Schilderij: half man-half tractor, olieverf op doek, gesigneerd Daniël en gedateerd 88, 60 × 50 cm | € 60-80 | Not sold |
3191 | Annemieke Couzy (1964), 't Bordje van Blokker', aquarel, r.o. gesigneerd en gedateerd augustus 1991, 69 × 89 cm | € 80-100 | Not sold |
3192 | Robert Terwindt (1940-2019), figuur met pop, inkttekening, l.o. gesigneerd en gedateerd '95, 27 × 22 cm | € 50-70 | Not sold |
3193 | Oost-Europese School: moderne compositie met figuren en wezens, gemengde techniek op karton, r.o. onduidelijk gesigneerd, gedateerd '96, 21 × 21 cm | € 50-70 | € 35 |
3194 | Peter Boekholt (1949), 'Idylle', olieverf op paneel, r.o. gemonogrammeerd en gedateerd 1997, op verso nogmaals gesigneerd en gedateerd, herkomst: Galerie Honingen, Rotterdam, kopie aankoopbewijs aanwezig, 40 × 50 cm | € 350-450 | Not sold |
3195 | Jenny Johanna Dalenoord (1918-2013), 'Plaza Mayor, Madrid', gemengde techniek op papier, r.o. gesigneerd en l.o. gedateerd 1951, 32 × 50 cm | € 200-300 | Not sold |
3196 | Fernay, pseudoniem Ferdinand Sparnaay (1933), 'La joie de vivre', olieverf op papier, r.o. gesigneerd en genummerd 75429, 14 × 21 cm | € 60-80 | € 40 |
3198 | Twee aquarellen: de kus, en de omhelzing, beide l.o. gemonogrammeerd HR en gedateerd 2002, 25 × 20 cm en 17,5 × 14 cm | € 70-90 | € 50 |
3205 | Zuid-Europese School: Mediterraans straatje, acrylverf op board, r.o. onduidelijk gesigneerd, 70 × 30 cm | € 60-80 | Not sold |
3206 | Jules Verschuuren (1920), abstracte compositie, olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 75 × 110 cm | € 80-100 | € 130 |
3208 | Hollandse School: abstracte voorstelling van bedrijvigheid in de haven, gouache op papier, onduidelijk gesigneerd en gedateerd '65, 56,5 × 41 cm | € 80-100 | Not sold |
3209 | Hélène Bueno (1949), 'Het meisje in mij', aquarel, niet gesigneerd, verso toegeschreven en gedateerd 1983 met label, 53 × 69 cm, daarbij: Johannes Bezaan (1894–1952), stilleven met wajangpoppen, pastel op papier, l.o. gesigneerd, 67 × 94 cm | € 100-150 | Not sold |
3210 | P. Vachin (XX), 'Table dans les verts', olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '66, 60 × 81 cm | € 100-150 | € 95 |
3264 | Theo Mackaay (1950), religieuze voorstelling, olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd 1997, 140,5 × 140,5 cm | € 500-700 | € 2100 |
3303 | Oude krijt- en potlood tekening van landschap op gebruind papier -defecten-, 49 × 32 cm | € 20-30 | Not sold |
3305 | Haagse School: de vissers komen thuis, olieverf op karton, r.m. onduidelijk gemonogrammeerd, 16 × 33,5 cm | € 60-80 | € 110 |
3331 | Jeanpierre Capron (1921-1997), kuststad bij nacht, olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '53, 22 × 34 cm | € 100-150 | € 80 |
3332 | Hollandse School: roze bloemen op blauwe achtergrond, gemengde techniek op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd 'A. Berger, 92', 42 × 34 cm | € 40-60 | Not sold |
3333 | Ori Ben-Zeëv (1949), kleurrijke voorstelling met engel, gemengde techniek op papier, r.o. gesigneerd en gedateerd '90, 38 × 29 cm | € 100-150 | Not sold |
3351 | Toegeschreven aan Piet Dieleman (1956), vrouw in donkere ruimte, olieverf op doek, niet gesigneerd, 70 × 90 cm | € 400-600 | Not sold |
3358 | Tijmen Moll (1890-1975), kustgezicht Zweden, met vele zeilbootjes, aquarel en gouache op karton, r.o. gesigneerd, 30 × 40 cm | € 50-70 | € 20 |
3366 | Jerre Hakse (1937): 'Landschap', olieverf op paneel, r.o. en verso gesigneerd en gedateerd '87, 73 × 93 cm | € 80-100 | € 210 |
3383 | Ger van Dyck (1939-2023), 'Jasmijn', aquarel op papier, l.o. gesigneerd en gedateerd '91, herkomst: collectie jonkheer Six van Hillegom, 80 × 100 cm | € 80-100 | € 260 |
3396 | Hollandse School: abstracte compositie, olieverf op doek, l.o. onduidelijk gesigneerd, 100 × 110 cm | € 70-90 | € 55 |
3405 | Petrus van Gils (1879-1953), tien schilderijtjes: diverse onderwerpen, olieverf op doek, karton en marouflé, 18 × 22 cm | € 50-70 | € 35 |
3419 | Hans Kitslaar (1944), kindje met puppy, olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 80 × 60 cm | € 70-90 | Not sold |
3434 | Johan Fabricius (1899-1981), Mediterraan dorpsgezicht, olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 100 × 81 cm | € 70-90 | € 950 |
3435 | Johan Fabricius (1899-1981), zomers terras, olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 100 × 81 cm | € 70-90 | € 900 |
3437 | Jan Houwe Kuiper (1928-2017), twee figuren met vogel, olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '72 -gaatje en krassen-, 99 × 79 cm | € 100-150 | Not sold |
3442 | Schilderij: dames van lichte zeden met clientèle, aquarel en gouache op papier, l.o. gesigneerd Corsors, 31,5 × 31,5 cm | € 100-150 | € 100 |
3472 | Hollandse School: stilleven met een Chinese kom met kersen, olieverf op massoniet, l.o. gesigneerd C. Cornelisz., 13 × 18 cm | € 100-150 | € 100 |
3477 | Paar miniatuurportretjes: echtpaar, gouache, geen van beide gesigneerd, 19e eeuw -verbruind-, beide 7 × 6 cm | € 80-100 | € 60 |
3552 | Petrus van Gils (1879-1953), vijf schilderijtjes: drie stillevens, waarvan één aquarel en twee marouflages, een duingezicht, en een zelfportret, beide marouflé, afmetingen duingezicht 24,5 × 33,5 cm | € 80-100 | € 60 |
3560 | Jaume Ribas (1944), 'Dale II/Canopy', acrylverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '02, 112 × 115 cm, inclusief kopie aankoopbewijs, herkomst: Galerie Plett, Huis ter Heide | € 250-350 | € 200 |
3572 | Tekening: 'Kan ik 'r nog een lijssie bij krijgen op kosten van de Jaarbeurs?', viltstift op vloeipapier, niet gesigneerd -papier vergeeld, vouwen, beschadigingen-, 100 × 48 cm | € 20-30 | Not sold |
3583 | Donkergebeitste naaldhouten schildersezel, 176 × 52 × 46 cm | € 50-70 | € 140 |
3584 | Tjeerd Eernstman (1801-1886), drie kaartspelende heren in een herberg, potloodtekening, r.o. gesigneerd, 50 × 42 cm | € 200-300 | Not sold |
3585 | Vermoedelijk Oost-Europese School: post-impressionistisch landschap met centraal een boer met een haan in zijn handen, lopend door een bos, olieverf op doek, l.o. gesigneerd jKyh?, 126 × 100 cm | € 300-500 | Not sold |
3600 | Cok Hees (20e eeuw), 'De bosplaat - Terschelling', olieverf op karton, l.o. gesigneerd, 80 × 110 cm | € 200-300 | € 200 |
3616 | Petrus van Gils (1879-1953), vier schilderijen: twee landschapjes met koeien, een exterieur, en een zelfportret, alle marouflé, afmetingen zelfportret 25 × 17 cm | € 80-100 | € 70 |
3626 | Hollandse School: geabstraheerde lachende gezichten, l.o. gesigneerd 'Marc' en gedateerd '59, Cobra-stijl, 34,5 × 43 cm | € 60-80 | € 45 |
3641 | Jan Tullemans (1924-2011), geabstraheerd stilleven in rood, olieverf op paneel, l.b. gesigneerd, 78,5 × 121 cm | € 80-100 | € 65 |
3650 | Hollandse School: stilleven met vruchten op plint, olieverf op massoniet, l.o. gesigneerd C. Cornelisz., 20 × 25 cm | € 150-200 | Not sold |
3653 | Hollandse School: stilleven met berkemeijer, citroen en noten, olieverf op massoniet, l.o. gesigneerd C. Cornelisz., 20 × 25 cm | € 150-200 | Not sold |
3664 | Drie miniatuurportretten: jongen met geruite sjaal en man met zwarte jas, beide schildering op been, en opgehoogd prentje: Napoleon Bonaparte, naar Paul Delaroche, alle 19e/20e eeuw -schildering man met zwarte jas sleet, met barst-, 9 × 7 cm | € 100-150 | € 120 |
4004 | Theo Mackaay (1950), twee liggende vrouwen bij het venster, olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd 1997, 140 × 160 cm | € 1200-1600 | € 3400 |
4025 | Haaike Abraham Jaarsma (1881-1970), zeesleper 'Zeeland' in de kleuren van Bureau Wijsmüller uit IJmuiden, olieverf op board, r.o. gesigneerd en gedateerd 1958, 50 × 70 cm | € 80-100 | € 110 |
4026 | Franse School: zeilboten op het water, olieverf op paneel, l.o. gesigneerd C. Debrun, 20e eeuw, 12 × 26 cm | € 20-30 | € 65 |
4027 | Hollandse School: platbodem met fregat in het verschiet, inkt op papier, r.o. gesigneerd J.K. Kam, circa 1800, 16,5 × 22,5 cm | € 60-80 | € 60 |
4028 | Evert Moll (1878-1955), havengezicht, olieverf op schilderkarton, r.o. gesigneerd, 20 × 24,5 cm | € 200-300 | Not sold |
4031 | Giovanni Battista Grandi (1886-1963), paarden in de haven van St. Petersburg, olieverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd 1912 -doek gebobbeld, verfverlies-, 90 × 180 cm | € 200-300 | € 950 |
4049 | Haaike Abraham Jaarsma (1881-1970), scheepsportret van een driemaster, olieverf op board, r.o. gesigneerd en gedateerd 1951, 70 × 50 cm | € 100-150 | € 80 |
4060 | Haaike Abraham Jaarsma (1881-1970), scheepsportret van de driemaster 'Magdalene', olieverf op paneel, r.o. gesigneerd en gedateerd 1956, 66 × 100 cm | € 150-200 | € 160 |
4061 | Pieter van Schaik (1910-1991), havengezicht, olieverf op doek, r.o. gesigneerd -kleine lacune rechtsboven-, 60 × 100 cm | € 100-150 | € 180 |
4062 | Handbeschilderd paneel: Rotterdamsche Lloyd, 60 × 35,5 cm | € 40-60 | € 40 |
4108 | Hollandse School: twee meisjes in de branding, olieverf en balpen op board, l.o. onduidelijk gesigneerd 'Albers'?, 14 × 19,5 cm | € 70-90 | € 65 |
4109 | Johannes Eerdmans (1950), stilleven met email kannetje en drie kersen, olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 13 × 18 cm | € 100-150 | € 270 |
4131 | Adrianus Cyriacus Bleys (1842-1912), boeket in vaas, pastel op karton, l.o. gesigneerd -waterschade in marges-, 46,5 × 31,5 cm | € 100-150 | € 130 |
4132 | Hollandse School: straatgezicht, olieverf op doek, niet gesigneerd, 49 × 39 cm | € 50-70 | € 35 |
4133 | Adrianus Cyriacus Bleys (1842-1912), papavers in vaas, pastel op papier, r.o. gesigneerd, 55 × 35 cm | € 80-100 | Not sold |
4138 | Cok Hees (20e eeuw), koeien in weids landschap, acrylverf op doek, r.o. gesigneerd, 40 × 80 cm | € 80-100 | Not sold |
4156 | Hollandse School: interieur met vazen, pastel, r.o. gemonogrammeerd AWK en gedateerd 19-12-'31, 54 × 44 cm | € 60-80 | € 40 |
4157 | Schilderij: pointillistisch terras met gedekte tafel, olieverf op karton, r.o. gesigneerd onder pseudoniem Jos Pauwels, 20e/21e eeuw, 52 × 67 cm | € 250-350 | € 300 |
4158 | Ori Ben-Zeëv (1949), 'In Festo Corporis Christi', schildering op bladmuziek, r.o. gesigneerd en verso nogmaals gesigneerd en gedateerd 1988, 42 × 24 cm | € 100-150 | Not sold |
4218 | Schilderijtje: twee kinderen op het strand, olieverf op paneel, l.o. onduidelijk gesigneerd 'Rev[?]t, eind 20e eeuw, 19,5 × 24,5 cm | € 100-150 | Not sold |
4223 | Eduardo Beneyto Martinez (20e eeuw), Spaanse havenstad, olieverf op schilderspaneel, l.o. gesigneerd, 17 × 22 cm | € 40-60 | Not sold |
4226 | Hollandse School: diverse vogels, insecten en planten, potlood en aquarel, 19e eeuw -verbruind- 27,5 × 38,5 cm | € 40-60 | € 50 |
4229 | Johan Braackensiek (1858-1940), twee studies van een witte haan, potlood en aquarel, geplakt op drager, drager r.o. gesigneerd en gedateerd 1906, herkomst: collectie jonkheer Six van Hillegom, 30 × 41,5 cm inclusief passe-partout | € 60-80 | € 70 |
4270 | Hollandse School: bloemstilleven, olieverf op paneel, l.o. gesigneerd E Reekers, tweede helft 20e eeuw, 82 × 62 cm | € 40-60 | € 80 |
4271 | Schildering op leer: Engelse jacht, 20e eeuw, niet gesigneerd -verf ietwat dun-, 30 × 25 cm | € 30-50 | Not sold |
4274 | Schilderij: de connaisseur, olieverf op doek, niet gesigneerd, eerste kwart 20e eeuw, 40 × 29 cm | € 100-150 | € 80 |
4275 | Paul Jacob Naftel (1817-1891), eendje bij de waterkant, gouache op papier, l.o. gesigneerd en 1854, 23 × 33 cm | € 100-150 | € 100 |
4276 | Schilderij: 'Tahiti Zonsondergang', olieverf op doek, l.o. onduidelijk gesigneerd, verso getiteld -verfverlies-, 92,5 × 74 cm | € 80-100 | € 60 |
4277 | Hollandse School: man en vrouw in interieur met bloemenvaas, in 17e-eeuwse stijl, olieverf op paneel, niet gesigneerd, 19e eeuw -vuil, slijtage in de marges-, 28 × 21,5 cm | € 80-100 | € 850 |
4294 | Roodkrijttekening van bebaarde man en profil, draagt r.o. gestempeld monogram MM, vermoedelijk collectiestempel Musée de Malmaison -vuil-, 38 × 29 cm | € 30-50 | € 350 |
4304 | Twee schilderijen: bloemstillevens, beide olieverf op doek, één r.o. gesigneerd E. Klausen, de ander r.o. gesigneerd F. Raaijmakers, grootste 50 × 65 cm | € 60-80 | € 60 |
4305 | Hollandse School: landschap met boerderij, olieverf op doek, niet gesigneerd, eerste helft 20e eeuw -wasbedoeking, craquelé en scheuren in verf-, 35 × 30 cm | € 80-100 | € 60 |
4343 | Hollandse School: bootje voor rotskust, pastel en potlood op papier, r.o. gesigneerd J. Kuipers, begin 20e eeuw, 24 × 30,5 cm | € 70-90 | Not sold |
4344 | Adeleida Jacoba Heyning (1847-1927), bloemstilleven met rozen, olieverf op doek, verso gesigneerd -craquelé-, 37 × 27 cm | € 50-70 | € 140 |
4345 | Twee schilderijen: de bloemenmarkt en Oosterse voorstelling, daarbij oleografie mogelijk naar Arntzenius, 20e eeuw, 30 × 40 cm | € 60-80 | € 150 |
4346 | Italiaanse School: havengezicht, olieverf op doek, l.o. gesigneerd Pirelli, midden 20e eeuw, 50 × 70 cm | € 60-80 | Not sold |
4347 | Cornelis Wouter Bouter (1888-1966), zonnebloemen in Keulse pot, olieverf op doek, r.o. gesigneerd onder pseudoniem A.J. van Eijbergen, 80 × 60 cm | € 100-150 | € 80 |
4348 | Alfons Verstraeten (1922-2017), berglandschap, olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '54, 50 × 60,5 cm | € 100-150 | Not sold |
4349 | Schilderij: spelende kinderen op het strand, olieverf op multiplex, l.o. gesigneerd F. Bohman, tweede helft 20e eeuw, 30 × 40 cm | € 70-90 | € 160 |
4352 | Alfons Verstraeten (1922-2017), Belgisch straatje, olieverf op board, r.o. gesigneerd en gedateerd '57 -enkele doffe plekjes in de vernis-, 75 × 52 cm | € 80-100 | € 230 |
4353 | Roesli Hakim (1936), 'Temple', aquarel op papier, r.o. gesigneerd en gedateerd 1977, 30 × 44 cm | € 80-100 | Not sold |
4373 | Schilderij: de gegeselde Christus, olieverf op paneel, niet gesigneerd, lijst draagt naam: C. Saftleven (1606-1681), maar niet van zijn hand, -enkele inschilderingen, paneel gebarsten, kras, verfverlies-, 51 × 42,5 cm | € 350-450 | € 350 |
4409 | Germ de Jong (1886-1967), twee krijttekeningen: 'Bergtop Corsica', en dorpsgezicht Corsica, beide gesigneerd en gedateerd 1959, 37,5 × 47 cm en 36,5 × 46 cm | € 150-200 | € 100 |
4515 | Balinese School: tafereel in de jungle, aquarel op papier, niet gesigneerd, 20e eeuw, 83 × 46 cm | € 70-90 | Not sold |
4595 | Gouache: lepelaar op boomstronk in het water, niet gesigneerd, mogelijk India, 19e/20e eeuw, 17,5 × 12 cm | € 60-80 | € 45 |
4622 | Hollandse School: portret van dame, olieverf op doek, verso gesigneerd Henk Broeze en gedateerd 2000, 50 × 40 cm | € 80-100 | Not sold |
4623 | Indonesische School: Balinese Schone, marouflé, r.o. onduidelijk gesigneerd, 48,5 × 39 cm | € 70-90 | € 60 |
5009 | Paar pendantportretten: echtpaar, olieverf op doek, niet gesigneerd, tweede helft 19e eeuw -gedoubleerd-, 45,5 × 35 cm | € 100-150 | € 140 |
5019 | Viermaal aquarel/gouache: damesmode, niet gesigneerd, 20e eeuw, 27 × 18 cm | € 70-90 | Not sold |
5020 | Eduard Alexander Hilverdink (1846-1891), slotplein met figuren, olieverf op doek, r.o. gesigneerd -slechte conditie, erg vuil, lijst beschadigd-, 30 × 40 cm | € 150-200 | € 170 |
5021 | Hollandse School: stilleven met bramen, olieverf op paneel, 20e eeuw, 26 × 19 cm | € 50-70 | € 80 |
5024 | Paar portretjes: vermoedelijk Lodewijk Christoffel Hondius (1787-1860) en Magdalena Johanna van den Bogaard (1793-1885), olieverf op paneel, midden 19e eeuw -verfverlies, krasjes, marges van lijstjes zichtbaar-, beide circa 16 × 21 cm | € 70-90 | € 110 |
5031 | Jaap de Ruig (1909-1992), 'De toren van Nijkerk', olieverf op doek, r.o. gesigneerd en op spieraam gedateerd '81, 50 × 70 cm | € 50-70 | Not sold |
5032 | Hollandse School: portretje van een vrouw, uitgesneden uit een groter doek, marouflé, 19e eeuw of ouder -verf dungepoetst, kleine gaatjes-, 17 × 15 cm | € 60-80 | € 40 |
5033 | Hollandse School: kippen en duiven op boerenerf, olieverf op doek, l.o. onduidelijk gesigneerd, eind 19e eeuw -restauratie in het midden-, 21 × 42 cm | € 80-100 | € 60 |
5034 | Cornelis Koppenol (1865-1946), grootmoeder met kinderen in de keuken, met wit gehoogde inkttekening, r.o. gesigneerd, 18,5 × 11,5 cm | € 50-70 | Not sold |
5035 | Willem Jacobus Alberts (1912-1990), landschap met grazende koeien, olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 49 × 29 cm | € 150-200 | Not sold |
5041 | Hollandse School: zeilschepen op het water, olieverf op board, l.o. gesigneerd E. Braspenning, 20e eeuw, 50,5 × 68,5 cm | € 50-70 | € 50 |
5042 | Hollandse School: 'Boschuil', potloodtekening, eerste helft 20e eeuw, r.o. onduidelijk gesigneerd,11 × 8,5 cm | € 60-80 | € 45 |
5043 | Hollandse School: portret van het stoomschip 'Gelria' van de Koninklijke Hollandsche Lloyd, aquarel, r.o. gesigneerd Thorn Leeson en gedateerd 1927, 34 × 44 cm | € 80-100 | Not sold |
5044 | Hollandse School: winterse bosweg met paard en wagen, olieverf op doek, l.o. gesigneerd 'n[aar] L. Apol', 43 × 30 cm | € 70-90 | € 180 |
5045 | Hollandse School: 'ruggenaakt', olieverf op paneel onduidelijk gesigneerd, verso met label die het werk toeschrijft aan een Leo van Dam, tweede helft 20e eeuw, 30 × 24 cm | € 100-150 | € 290 |
5046 | Schilderij: bloemenstal, olieverf op doek, l.o. gesigneerd Van de Walle en gedateerd '35, 30 × 40 cm -restauratie rechts onder- | € 60-80 | € 130 |
5052 | Jos Kivits (1945), twee zeilboten voor de kust, olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 40 × 50 cm | € 80-100 | € 100 |
5053 | Hollandse School: scheepsportret van de 'Zeekoet', olieverf op doek, r.o. gesigneerd M. Tof en gedateerd '80, 40 × 60 cm | € 40-60 | € 35 |
5054 | Engelse School: jonge vrouw aan de toilettafel, olieverf op board, verso gesigneerd Colin Baxter en gedateerd 1871, 24 × 28 cm | € 100-150 | € 80 |
5055 | Vier diverse goudkleurige schilderijlijsten, modern -gebruikssporen-, grootste sponningmaat 60 × 92,5 cm | € 80-100 | € 60 |
5056 | Hollandse School: bootje op plas, olieverf op doek, l.o. gesigneerd Th. Braskamp, eerste helft 20e eeuw, 50 × 70 cm | € 100-150 | € 85 |
5114 | Hollandse School: scheepsportret van de Titanic, gouache op papier, r.o. gesigneerd B. Blommers, 40 × 60 cm | € 50-70 | € 45 |
5115 | Yuhan Ito (1867-1942), een rivier met brug en bomen, aquarel op papier, r.o. gesigneerd, 32 × 49 cm | € 40-60 | € 50 |
5116 | Hollandse School: portret van jonge kadet met paard, aquarel op papier, l.o. onduidelijk gesigneerd en gedateerd 1827, volgens annotatie verso voorstellend Jan Dirk Schouten 1815-1840 -sterk verbruind-, 46 × 38 cm | € 60-80 | € 55 |
5140 | Adriaan Kikkert (1914-1995), 'Bretagne', aquarel op papier, r.o. gesigneerd, 43 × 61 cm | € 70-90 | Not sold |
5141 | Hollandse School: stilleven van kamerplanten, olieverf op doek, r.o. gesigneerd J. v. Oortmerssen, mogelijk Jacobus van Oortmerssen (1880-1956), 20e eeuw -kleine defecten-, 35 × 50 cm | € 60-80 | € 40 |
5162 | Willy Fleur (1888-1967), stilleven, aquarel, r.o. gesigneerd, 42 × 31 cm | € 70-90 | Not sold |
5163 | Piet Klaasse (1918-2001), 'Wiel bij Lienden, Betuwe', aquarel op papier, r.o. gesigneerd en gedateerd '77, 45 × 60 cm | € 60-80 | € 40 |
5165 | Schilderij: officier in zwart uniform, vermoedelijk uit het Russische keizerrijk, circa 1900, niet gesigneerd -in slechte conditie (veel verfverlies aan onderzijde, doek niet op spanning) deuken-, 65 × 54 cm | € 80-100 | € 130 |
5192 | Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994), huis in berglandschap, aquarel op papier, r.o. gesigneerd, 34 × 46 cm | € 100-150 | € 130 |
5193 | Pie Wilhelmus (1926-2003), gezicht op een beregend Hollands straatje met enkele voetgangers, olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 50 × 40 cm | € 40-60 | € 45 |
5194 | Arthur Eland (1884-1948), 'Maneschijn Tenggergebergte', olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 50 × 70,5 cm | € 150-200 | € 120 |
5219 | Hollandse School: bloemstilleven, aquarel op papier, niet gesigneerd, met verso een tweede werk, eind 20e eeuw, 34 × 51 cm | € 40-60 | € 40 |
5220 | Hollandse School: landschap met water, olieverf op doek, l.o. onduidelijk gesigneerd Brilman, 35 × 50 cm | € 70-90 | Not sold |
5221 | Engelse School: stadsgezicht, aquarel, r.o. gesigneerd Terry Longhurst, 38,5 × 54,5 cm | € 30-50 | Not sold |
5241 | Schilderij: wulpse jonge vrouw, olieverf op doek, r.o. gesigneerd Abdulah, 81 × 70 cm | € 80-100 | € 65 |
5273 | Piet Warffemius (1956), compositie met groene vierkanten, gemengde techniek op papier, l.o. gesigneerd en r.o. gedateerd '87, 50 × 90 cm | € 60-80 | € 40 |
5276 | Anco Wigboldus (1900-1983), Marekerk te Leiden, aquarel en gouache op papier, verso gesigneerd en gedateerd 1932, 69 × 48 cm | € 70-90 | € 50 |
5277 | Lex Goes (1953), portret: liggende vrouw, olieverf op schilderskarton, verso gesigneerd met sticker -barst in het glas-, 21,5 × 17,5 cm | € 60-80 | € 55 |
5330 | Anton Lourens (1938-2007), zeilschepen op woelig water, olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 60 × 90 cm | € 100-150 | € 110 |
5331 | Theodoor Goedvriend (1879-1969), stilleven met mandarijn en sinaasappel, olieverf op schilderskarton, r.o. gesigneerd -craquelé-, 47,5 × 37,5 cm | € 50-70 | € 50 |
5342 | Martin Lenterman (1910-?), de boswandeling, olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 70 × 90 cm | € 50-70 | € 35 |
5343 | Frans Baaijens (1896-1970), beukenlaan in de herfst, olieverf op doek, r.o. gesigneerd -kleine restauratie linksboven-, 60 × 80 cm | € 40-60 | € 70 |
5352 | Hollandse School: moeder met zuigeling in interieur, olieverf op doek, l.o. gesigneerd Pieters fec., maar waarschijnlijk niet van de hand van Evert Pieters (1856-1932), 40 × 30 cm | € 80-100 | € 60 |
5353 | Hollandse School: melkende boer, houtskooltekening, niet gesigneerd, begin 20e eeuw, 22 × 15 cm | € 100-150 | Not sold |
5354 | Hollandse School: figuren bij watermolen, aquarel, gemonogrammeerd J.V. en gedateerd 1806, 17,3 × 22,8 | € 60-80 | Not sold |
5355 | Mogelijk Hermanus Willem Koekkoek (1867-1929), landschap met figuren, inkttekening op papier, niet gesigneerd maar met brieffragment: 'Souvenir, voor den wel... ... Heer. Docter de Ranitz als een gering bewijs mijner erkentelijkheid voor de zorgvuldige behandeling gedurende een zware ziekte, van zijn dankbare patiënt, H.W. Koekkoek', 16 × 24 cm | € 100-150 | € 140 |
5356 | Joub Wiertz (1893-1966), boerenhoeve, pastel en krijt, l.o. gesigneerd -verbruind- 17,5 × 25 cm | € 40-60 | Not sold |
5357 | Hollandse School: Volendammer, olieverf op doek, r.o. gesigneerd Melcher, 38,5 × 28,5 cm | € 100-150 | Not sold |
5359 | Emil Axmacher (20e eeuw), de hooioogst, pendanten, olieverf op board, l.o. gesigneerd, 37 × 48 cm | € 100-150 | Not sold |
5360 | Hollandse School: twee bloemstillevens, olieverf op paneel, beide ongesigneerd maar met verso label die het werk toeschrijft aan S.J. de Jonge - Wagner, 1984, 22 × 17 cm | € 80-100 | Not sold |
5361 | Petrus Johannes Laurentius 'Pieter' Derksen (1945- 2019), boerderij, gemengde techniek op papier, r.o. gesigneerd en l.o. gedateerd '73, 20 × 33 cm | € 100-150 | Not sold |
5362 | Jaap de Ruig (1909-1992), 'De Eem', Zuiderend', olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 30 × 40 cm | € 60-80 | Not sold |
5363 | Hollandse School: korenschoven, olieverf op board, r.o. onduidelijk gesigneerd, 35 × 25,5 cm | € 50-70 | Not sold |
5364 | Chris J.Th. Schut (1912-2000), Polders met de torens van Rotterdam in het verschiet, potloodtekening, r.o. gesigneerd en gedateerd 27 april 1961, 20,5 × 28 cm | € 50-70 | Not sold |
5366 | Gerard Cox (1864-1931), schaapsherder met kudde op de heide, pastel, r.o. gesigneerd, 66 × 98 cm | € 150-200 | Not sold |
5371 | George Hering (1884-1936), Volendammer, olieverf op doek, r.b. gesigneerd, 59 × 49 cm | € 150-200 | € 375 |
5372 | German Grobe (1857-1938), aardappelschillende vrouw bij huis, olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 31,5 × 33,5 cm | € 200-300 | € 210 |
5373 | Hollandse School: wachten op de terugkeer, olieverf op board, naar Blommers, r.o. gesigneerd J. Blommers, 31,5 × 21,5 cm | € 80-100 | € 65 |
5375 | Hollandse School: landschap met huisje aan het water, olieverf op doek, niet gesigneerd, 20e eeuw, 60 × 80 cm | € 40-60 | Not sold |
5376 | Jos (Joseph) De Swerts (1890-1939), stilleven met fruit, olieverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd '29 -craquelé, verdoekt-, 54,5 × 76 cm | € 100-150 | € 230 |
5378 | Roland Larij (1855-1932), portret van een man met baard en muts op, olieverf op paneel, r.o. gemonogrammeerd, 46 × 35 cm | € 100-150 | € 95 |
5379 | Johannes Leonardus Kleintjes (1872-1955), schrijvende vrouw aan tafel, olieverf op triplex, r.o. gesigneerd -verf op plekken dun-, 42,5 × 51 cm | € 400-600 | € 425 |
5380 | Hollandse School: Zeeuws interieur, olieverf op doek, r.o. gesigneerd EJA Oosterman, circa 1900 -gedoubleerd-, 45 × 65 cm | € 150-200 | Not sold |
5387 | Jan Holtrop (1917-1995), 'Wilgen aan de Eem', olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 43 × 57,5 cm | € 400-600 | € 400 |
5388 | Gerbrand Frederik van Schagen (1880-1968), 'Plas te Kortenhoef', olieverf op doek, r.o. gesigneerd en verso gedateerd 1944, 40,5 × 60,5 cm | € 100-150 | € 90 |
5389 | Schilderij: vrachtwagen op de akkers, olieverf op doek, r.o. gesigneerd Simonis en gedateerd '47, 50 × 60,5 cm | € 100-150 | € 80 |
5392 | Jaap de Ruig (1909-1992), 'Een winteravond, jaagpad langs de Eem', olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 50 × 60 cm | € 50-70 | € 40 |
5416 | Hollandse School: ijsgezicht, olieverf op doek, r.o. gesigneerd H. de Hoog en gedateerd 2007, 60 × 90 cm | € 80-100 | € 120 |
5417 | Hollandse School: wintergezicht, olieverf op doek, l.o. gesigneerd H. de Hoog en gedateerd 2001, 70,5 × 60 cm | € 80-100 | € 120 |
5419 | Willem de Zwart (1862-1931), Werken in de schuur, aquarel, l.o. gesigneerd, 34,5 × 24,5 cm | € 150-200 | € 140 |
5439 | Twee tekeningen: Edgard Farasijn (1858-1938), boerenvrouw, zwartkrijt tekening, r.o. gesigneerd, 23 × 17 cm, en Louise Ibels (1891-1965), een figuur, gewassen inkttekening, r.o. gesigneerd, met opdracht aan de Nederlandse kunstenaar Kees van Urk, 26,5 × 17 cm | € 100-150 | Not sold |
5461 | Grada Bouman (1929-2019), stilleven met stolp, aquarel, r.o. gesigneerd, 54 × 38,5 cm | € 50-70 | Not sold |
5465 | Abstract schilderijtje, email op metaal, jaren '60, 14 × 18 cm | € 30-50 | € 210 |
5497 | Petrus van Gils (1879-1953), zeven schilderijen: scènes van in en rond het huis, zes marouflages en een krijttekening, afmetingen krijttekening 18 × 23,5 cm | € 80-100 | Not sold |